Facebook

Наше очередное командное мероприятие тренировочного характера. С акцентом на ориентирование и поисковые действия.

Michael (група Golf):

"Маленький звіт і враження по проведеному тренуванні зі сторони групи Гольф.

Нам не вдалось всім вчасно прибути, то одні затримались, то другі. В загальному нас було 8 чоловік. З них один перший раз. Перша радіо-передача була біля 10:00, можна сказати що ми її пропустили. Зідзвонились з Офкосом, перевіли частоту. Наступна передача була в 10:13 - 10:15, ми якраз стартанули. По рекомендації Хуммеля я встановив на телефон программу Androzic. Як виявилось, програма добре працює на природі, напрямок на координати і місце знаходження показувала досить точно. Сигнал з координатами передавався через 20-30 хв. При тому, координати передавались дуже тихо, майже пошепки. Ми вийшли на точку першої передачі, шукали сліди, чекали на наступні координати. Так  як в India-5 була перевага в 45 хв і враховуючи наше запізнення, ми вирішили пробігтись на свіжому повітрі. Розтягнувшись в лінію, ми побігли в сторону можливого руху India-5. На жаль в мене від морозу почав сідати акамулятор телефону, прога нормально не працювала, і ми орієнтувались тільки по приблизних координатах і по компасу. На диво, телефон так і не сів до кінця дня....

Ми рухались в лінії в напрямку руху і я не повірив всоїм очам коли його побачив. Пробігши ще 30 метрів по снігу, ми взяли India-5. Офкос як міг затягував час, то кричав, то падав, то наполегливо шукав щось в рюкзаку. Я просив хлопців щоб вони його підганяли, неоднозначно давав зрозуміти що ми прикладемо силу для збільшення швидкості руху :). Частина людей відправилась в перед як дозор, частина прикривала ззаду. Ми чекали на удар групи India-6, і треба було прийняти захисні міри.

Точкою евакуації ми вибрали евак 1 ( біля озера). Ми три рази шукали точні координати. Знайшовши точку, всі без команди зайняли кругову оборону (всі поховались так, що ми з Львом думали що до нас лізе на животі КСК/India-6). 10 хв не могли запалити димову шашку, кинули 3 гранати для шуму. Шашка все ж таки загорілась. Я попередив Офкоса, що живим ми його не віддамо, і підірвемо гранатою. За всю гру я зробив один постріл.

Дякую всім хто не побоявся в такий мороз вийти на цілий день в ліс, за те, що ніхто не відмовився три рази бігти по коліно в снігу, і за все що всі бійці зробили для нашої перемоги ( особливо 30 хв. лежати в снігу).

Щодо двіжка. Ідея хороша, тренування цікаве. Тут дуже важко сказати що саме треба змінити щоб отримати рівновагу між сторонами. Група Гольф мала перевагу за самим сценарієм. Для пошуку координат треба мати відповідні девайси чи нормально працюючі програми на мобільних телефонах. Без тихнічного забезбечення знайти об'єкт не вдалось би."

Todd (група India-6):

"Привіт. Ще раз дякую за трєню. Все було чудово, все сподобалось. Для балансу можливо було б краще щоб Індіа-5 стартував десь з середини карти одночасно з Гольф і Індіа-6, а точка евакуації обиралася рандомно (типу витягувалась карта з координатами) і транслювалась всім сторонам."

Offcourse (India-5):

"Привет всем!

Результат:

  • Golf - 2 очка
  • India-6 - 0 очков

Спасибо всем за участие и погоде за отменный бэкграунд. Отдельно Михаелю и Шнапсу за командование сторонами.

Я считаю, что обе стороны отыграли отлично.

С моей, организаторской, стороны есть пара багов:

  • я забыл напомнить пленившей меня стороне, что на общей частоте мог передавать ТОЛЬКО я. Что таки немного сбило с толку группу India-6.
  • ну и.. ) не знаю точно баг это или нет, но я немного недооценил скорость группы Golf. Повторюсь, что шел намеренно не быстро, с остановками, дабы не уйти сразу с начала игры из зоны приема сигнала группой Гольф. Потому, в целом, гандикап по времени 45 минут считаю был достаточным. Просто я, выходит, не совсем верно им распорядился.
Так что конечно сори от меня, что игра закончилась достаточно рано.

До новых встреч!"

 
Поиск
.